Emlak Marketi - www.EmlakMarketi.com

EMLAK MARKETİ SİSTEMİ NEDİR?

EmlakMarketi.com Sistemi merkezi ABD’de bulunan ve emlak sistemleri araştırma ve geliştirme konularında çok geniş bilgi ve tecrübesi olan "American MLS Systems"la işbirliği yaparak ABD'de ve Avrupa’nın birçok ülkesinde emlakçılar tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve MLS (Multiple Listing Service) olarak adlandırılan emlak pazarlama, emlak portföyü yönetme ve emlakçılar arası işbirliği (paslaşma) sisteminin daha gelişmiş versiyonunu Türkiye’ye getirmiştir.

EmlakMarketi.com Sistemi bir emlak pazarlama şirketi değildir, emlak alan veya satan mal sahiplerine yönelik direk bir servis vermez. EmlakMarketi.com Sistemi Türkiye’de emlakçılık hizmetleri veren tüm emlak şirketlerine yönelik bir servis vermektedir. EmlakMarketi.com Sistemi "Turyap", "Re/Max" gibi zincir emlak şirketleri üyelerine olduğu gibi herhangi bir zincir sisteminden bağımsız çalışan tüm emlakçılara da açıktır. EmlakMarketi.com Sistemi'ne üye emlakçılardan şirket isimlerinin değiştirilmesi veya şirket isimlerinden önce başka bir isim eklemesi istenmez. Üye emlakçılar emlak işlerini sadece kendi portföyleri üzerinde yapabildikleri gibi, eğer isterlerse, diğer emlakçılarla aralarında emlak paslaşabilirler. Üye emlakçılar yaptıkları emlak satışlarından kazandıkları komisyonun bir kısmının EmlakMarketi.com Sistemi'ne göndermeleri istenmez. Başka bir deyişle, EmlakMarketi.com Sistemine üye olabilmek için emlakçıların çalışma yöntemlerinde ve ofislerinde hiçbir değişiklik yapmaları gerekmediği gibi üye emlakçılar yaptıkları satışlardan elde ettikleri komisyonları EmlakMarketi.com Sistemi ile paylaşmak zorunda değildirler.

EmlakMarketi.com Sistemi üyelik ücreti yıllık sabit bir ücrettir ve değişik ödeme planlarıyla kolaylıklar sağlanmaktadır.

"EmlakMarketi.com Sistemi" Türk Emlakçılığında Bir Devrimdir

Üye emlakçılar kendi şifrelerini kullanarak EmlakMarketi.com Sistemi'ndeki hesaplarına girebilmekteler ve aşağıdaki işlemler dahil EmlakMarketi.com Sistemi'nin tüm fonksiyonlarını kullanabilmekteler:

 • Portföylerine sınırsız sayıda yeni emlak girebilmekteler,
 • Daha önce girdikleri emlaklarını gözden geçirebilmekteler ve gerektiğinde bilgileri güncelleyebilmekteler,
 • Kendi portföylerinde ve diğer üye emlakçıların paslaşmak üzere sisteme ekledikleri portföylerinde arama yapabilmekteler,
 • Portföylerine kaydettikleri emlaklara resimler ekleyebilmekteler, 
 • Ofisileriyle ilgili adres ve telefon numaraları dahil tüm ofis bilgilerini değiştirebilmekteler,
 • Portföylerindeki emlaklarla ilgili değisik istatiksel raporlar çıkarabilmekteler, 
 • Kendi şifrelerini değiştirebilmekteler.

EmlakMarketi.com Sistemi üye emlakçıların fiziksel bir ofise ve kağit üzerine yazılı bir emlak kayıt sistemine bağımlılığını ortadan kaldırmıştır. Bir başka deyişle, EmlakMarketi.com Sistemi'ne üye emlakçılar yanlarında kağıt, dosya ve benzeri evraklar taşımaksızın ofislerini gittikleri her yere yanlarında götürebilmekteler.

Yukarıda listelenen emlak ve emlakçı fonksiyonlarına ilaveten, üye emlakçılar EmlakMarketi.com Sistemi’nin sunduğu emlakçılara yönelik hazırlanmış çesitli yardımcı fonksiyonlardan da faydalanmaktalar. Örneğin, üye emlakçılar EmlakMarketi.com Sistemi’ndeki "Emlak Haberleri" fonksiyonunu kullanarak emlak dünyasındaki son haberleri yakından takip edebilmekteler, “Hukuk Köşesi” fonksiyonunu kullanarak emlakla ilgili sorularını avukatlara sorabilmekteler ve soruları avukatlar tarafından ücretsiz cevaplandırılmaktadır. Ayrıca üye emlakçılar diğer üye emlakçılar tarafından daha önce sorulan ve avukatlar tarafından cevaplandırılan soru/cevaplar arşivine de ulaşabilmekteler.

Üye emlakçıların işlerini kolaylaştırmak için hazırlanan “Emlak Sözlüğü”, “Tapu Kadastro İşlemleri” ve “Elektrik/Su/Telefon İşlemleri” dahil sayısız konularda detaylı bilgileri içeren “Faydalı Bilgiler Arşivi”ne ilaveten “Emlak Satış Yetki Sözleşmesi”, “Emlak Kiralama Sözleşmesi” ve “Ekspertiz Talep Formu” gibi çok sayıda sözleşmeler ve formları kapsayan “Formlar/Sözleşmeler Arşivi” EmlakMarketi.com Sistemi’nin bir parçasıdır.

Emlakçılara Bedava Web Sayfası

EmlakMarketi.com Sistemi üyelerinin yeni yüzyılın getirdiği teknolojik gelişmelere ayak uydurmasına yardımcı olmaktadır. Örneğin, EmlakMarketi.com Sistemi tüm üyelerine ücretsiz internet Web adresi ve internet Web sayfası vermektedir. Üye emlakçılara ücretsiz olarak verilen özel internet Web sayfalarında üye emlakçıların şirket isimleri, kendilerinin veya ofislerinin resimleri, adresleri ve telefon numaraları gibi bilgiler yayınlanmaktadır. Üye emlakçılar internet Web sayfalarındaki bilgilerin tümünü kendileri kolayca değiştirebilmekteler. Üye emlakçılar Web sayfalarının internet adresini antetli kağıtlarında, kartvizitlerinde ve reklamlarında yayınlamaktadırlar.

Emlak Marketi Sistemi Ekonomiktir, Emlak Marketi Sistemi'nin Kullanımı Çok Kolaydır

EmlakMarketi.com Sistemi’ni kullanmak için özel Network kartlarına, programlara, disklere, dökümanlara ve eğitime gerek yoktur. Üye emlakçının EmlakMarketi.com Sistemi’ni kullanabilmesi için internete erişiminin olması yeterlidir. EmlakMarketi.com Sistemi fonksiyonlarını kullanabilmek için özel bir internet tarayıcısına gerek yoktur. Üye emlakçılar piyasadaki bilgisayarlarla birlikte gelen standart Microsoft Internet Explorer veya Netscape Navigator gibi tarayıcıları kullanarak sistemin tüm fonksiyonlarını dünyanın her yerinden kullanabilmekteler, işlerini takip edebilmekteler.

Emlak Marketi Sistemi Üye Emlakçılar Arasında "Paslaşma" Sağlar

Sisteme üye olan emlakçılar üyelik anlaşmasının bir parçası olarak sistemin getirdiği genel paslaşma yöntemlerini ve kurallarını baştan kabul ederler. Bu yazılı paslaşma anlaşması üye emlakçılar arasında yanlış anlamayı önleyerek paslaşma işi sırasında ortaya çıkabilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Bu paslaşma sisteminin bir parçası olarak, üye emlakçı, sisteme girdiği her emlağı "Paslaşılabilir" veya "Paslaşılamaz" olarak işaretleyebilmektedir. Üye emlakçı "Paslaşılabilir" diye işaretlediği her emlak kaydı içerisine bir not düşerek diğer üye emlakçıların emlağı nasıl gösterebileceğini, emlağın satımı sırasında alınan komisyonların nasıl paylaşılacağını belirtebilmektedir. Bu özel bilgiler üye emlakçıların şifre ile ulaşabileceği bir pencerede yalnızca sistem üyesi emlakçılar tarafından görülebilmektedir. Tüm üye emlakçılar "Paslaşılabilir" olarak işaretlenmiş tüm emlakları EmlakMarketi.com Sistemi paslaşma kuralları çerçevesi içerisinde gösterebilmekteler, satabilmekteler veya kiraya verebilmekteler.

Emlak Marketi Sistemi Yüksek Müşteri Memnuniyeti Sağlar

EmlakMarketi.com Sistemi üye emlakçılara olduğu gibi emlak almak veya kiralamak isteyenlere de büyük kolaylıklar sağlamaktadır: EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar, emlak almak veya kiralamak için ofislerine gelen müşterilerine hem kendi portföylerindeki emlakları sunabilmekteler hem de diğer EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçıların portföylerindeki "Paslaşılabilir" olarak işaretledikleri emlakları sunabilmekteler. Başka bir deyişle EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar emlak almak isteyen müşterilerine hiçbir emlakçının tek başına sunamayacağından çok daha geniş bir emlak portföyü sunabilmekteler.

EmlakMarketi.com Sistemi emlak satmak veya kiraya vermek isteyen mal sahiplerine de çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır: EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar, emlak satmak veya emlak kiraya vermek için ofislerine gelen mal sahiplerinin emlaklarını EmlakMarketi.com Sistemi’ndeki kendi portföylerine koyabildikleri gibi emlakları (mal sahiplerinin onayı ve izni ile) EmlakMarketi.com Sistemi’nde "Paslaşılabilir" olarak işaretleyebilmekteler. EmlakMarketi.com Sistemi’de “Paslaşılabilir” olarak  işaretlenen bir emlak o bölgedeki tüm EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar tarafından gösterilebilmekte, satılabilmekte, kiraya verilebilmektedir. Başka bir deyişle EmlakMarketi.com Sistemi, mal sahiplerinin emlakçı emlakçı dolaşıp birden fazla emlakçıya anahtar verme devrini ortadan kaldırmıştır.

Emlak Marketi Sistemi Yüksek Kazanç Sağlar

EmlakMarketi.com Sistemi üye emlakçıların sistemin tüm fonksiyonlardan sınırsız yararlanmasını sağlamakta ve üye emlakçıların kazançlarını artırmasına yardımcı olmaktadır:

 1. EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılar tarafından EmlakMarketi.com Sistemi emlak veri tabanına (www.EmlakMarketi.com sitesine) konan tüm emlakları Türkiye'nin her yerinde ve dünyada anında yayınlanmaktadır. Üye emlakçıların tüm emlakları tek bir Web sitesinde toplandığı için emlak almak ve kiralamak isteyen müşterilere hiçbir emlakçının tek başına sunamayacağından çok daha fazla seçenekler sunabilmekteler.
 2. EmlakMarketi.com Sistemi üyelerine güvenilir bir “paslaşma” ortamı sağlamaktadır. Üye emlakçılar kendi portföylerindeki emlaklara ilaveten diğer üye emlakçıların "paslaşılabilir" olarak işaretlediği emlakları da müşterisine sunabilmekte, gösterebilmekte, satabilmekte ve kiraya verebilmekteler.
 3. EmlakMarketi.com Sistemi üyeleri emlak portföylerini kağıtlara yazıp, ofiste dosyalar tutmak yerine, EmlakMarketi.com'a kaydettikleri portföylerini daha hızlı ve güvenilir bir yöntemle elektronik olarak internete bağli olan her bilgisayar üzerinden, dünyanın her yerinden yönetebilmektedirler. Üye emlakçılar portföylerini yönetme işini ofislerindeki bilgisayarlarını kullanarak, kendi evlerindeki bilgisayarı kullanarak (pijamalarının içinde), bir arkadaşının evindeki bilgisayarı kullanarak veya bir internet kahvesindeki bilgisayarı kullanarak yapabilmekteler. Emlak Marketi Sistemi üyeleri portföylerini yönetmek için hergün ofise gitmek veya hataya çok açık ve çok yavaş olan kağıt sistemini kullanmak zorunda değiller. Başka bir deyişle, üye emlakçılar bir emlakçı için çok daha onemli olan müşteri bulmak, müşterilerine emlak satmak, işe yeni elemanlar almak gibi direk gelir getiren işlerle uğraşmaktalar.

Siz de bir an önce EmlakMarketi.com Sistemi’ne katılarak;

 • Portföyünüzü kağıtsız ve kalemsiz bir sistemle ofisten bağimsiz bir sekilde yönetiniz,
 • Ayri bir ücret ödemeden kendi ozel web sayfanıza sahip olarak cağdas emlakçilar arasina katiliniz,
 • Kendi portföyünüzde bulunan emlakları www.EmlakMarketi.com sitesi aracılığı ile geniş kitlelere duyurarak portföyünüzdeki emlaklara talebin artmasını sağlayınız,
 • Diğer EmlakMarketi.com Sistemi üyesi emlakçılarla paslaşarak iş hacminizi önemli ölçüde artırınız ve
 • Daha fazla müşteriye satış yaparak YÜKSEK KAZANÇ SAĞLAYINIZ.

EmlakMarketi.com Sistemi'ne Üyelik | EmlakMarketi.com Sistemi Nedir? | Üyelik Ücreti | Üyelik Bilgi İsteme Formu

Ana Sayfa | Üye Emlakçılar Listesi | Kullanım Kılavuzu | Posta Kutusu | Üye Emlakçı Girişi
Parametrelerle Emlak Ara | Numarasıyla Emlak Göster
EmlakMarketi.com Nedir? | EmlakMarketi.com'a Üyelik | EmlakMarketi.com'dan Haberler | Şirket Bilgileri

Copyright © 2001 - 2021 EmlakMarketi.com. Tüm hakları saklıdır.
E-posta: EM@EricNur.com